Poznajmy sie !!!

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Balbinka
Posts: 60
Joined: Fri, 24. Aug 07, 10:44
x3tc

Poznajmy sie !!!

Post by Balbinka » Thu, 14. Feb 08, 22:27

witam zakladam ten temat bo zostalam do tego zmuszona ale uwazam iz to mily temat i nikomu nie szkodzi .

ja mam naimie Joanna Alias MIRA.PL alias Wojownicza Elfica .Alias Kundzia . krto gral w WoWana serwie panstwowym mogl sie zpotkac zemna w grze .

jestem juz nie mloda osoba ( chyba ) bo tak zabardzo to ja do tego przekonana nie jestem ale skoro dzieci mam juz prawie dorosle no to chyba tak? ale czasami sie zastanawiam czy ja moze nie wydoroslalam ???? hiohihihi

urodzilam sie w szwecji tu mieszkam mam dom i rodzine gramy w x3 razem z mezem 6 miesiecy ale maz wymiekl stwierdzil iz nie ma czasu na ta gre , wiec ja przejelam wszystko hihihihi
szkoda iz jest to gra w trybie singleplayer bo bylaby leprza ale coz sila wyzsza i nic nato nie poradzimy , juz oczekuje na nastepna gre tej serji i mam nadzieje iz bedzie multiplayer.

pisac sie sama nauczylam i pisze fonicznie nic na to nie poradze .

albo mnie akceptujecie taka jaka jestem albo powiedzcie otwarcie i nie bede sie odzywac na forum tylko bede przyslowiowa pijawica co tylko bierze nic wzamian nie dajac .

z poszanowaniem Joanna .
w odleglych zakatkach galaktyki jest moj dom tam mnie szukaj .

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Fri, 15. Feb 08, 06:33

Witamy na forum! Miło poznać koleżankę grającą w X3; to chyba ewenement w skali forum. Oczywiście, że cię tu w pełni akceptujemy :)

Mnie już poznałaś - jestem uczynnym moderatorem tego forum: pomagam gdy ktoś potrzebuje pomocy, poprawiam to co trzeba poprawić, etc.

Bardzo dobrze operujesz polskim językiem! Powiedz, pochodzisz z polskiej rodziny mieszkającej za granicą?

Pozdrawiam,
Stalovy

PS. Pozwoliłem sobie przenieść ten wątek na forum offtopiczne.
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Balbinka
Posts: 60
Joined: Fri, 24. Aug 07, 10:44
x3tc

poznajmy sie

Post by Balbinka » Fri, 15. Feb 08, 13:07

Powiedz, pochodzisz z polskiej rodziny mieszkającej za granicą?
w odpowiedzi na to pytanie juz odpowiadam :)

rodzice uciekli z polski w latach 60 ja juz urodzilam sie na obcej ziemi , oboje rodzicow sa polakami .

jak jeszcze jakies pytania to prosze :)
w odleglych zakatkach galaktyki jest moj dom tam mnie szukaj .

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 15. Feb 08, 13:41

Fajny wątek :).
Znam podobną wiekowo osobę płci żeńskiej (przynajmniej sądząc po informacji tutaj o dorosłych dzieciach, a nie po wieku - o który dżentelmeni nie pytają, a damy go nie podają ;) ), która też gustuje w niestandardowych zainteresowaniach (np. jeździ skuterem i nurkuje) i zazwyczaj naprawdę miło się z takimi osobami - "młodymi duchem", a już z dużym bagażem życiowych doświadczeń - współpracuje :). Pomijając może czasem szczególną ich wrażliwość przy upominaniu o coś przez młodszych "stażem" ;).
Gierkowanie dla kobiet jest jakby tematem odległym. Moja miss np. próbowała kilka gierek, jak Wormsy czy GTA, ale nie na tyle by temat polubić.
Joanno, też uważam, że całkiem nieźle operujesz polskim językiem, choć oczywiście można by nad tym i owym popracować :). Niechaj wzorem dla Ciebie będzie nasz kolega i były moderator tego forum - klarix - rodowity Niemiec, mówiący po angielsku i niemiecku, który nauczył się świetnie pisać po polsku od swojej żony Polki :). Jego pismo, pomijając jedynie brak polskich liter z powodu niemieckiej klawiatury, trudno było odróżnić od pisma Polaków, a czasem (niektórzy mogliby zapłonąć wstydem) było nawet lepsze. Wszystko jak sądzę dlatego, że klarix pracował stale nad poprawianiem swego kunsztu pisarskiego i brał przykład ze słowa pisanego na naszym polskim forum :).
Ale rozumiem, że niełatwo jest pisać w obcym języku i pełna umiejętność przychodzi z czasem. Oczywiście akceptujemy każdego użytkownika (który stosuje się do regulaminu). Fakt rzucania czasem przez niektóre osoby jakiejś uwagi tytułem robionych błędów nie należy brać tak do siebie. Jeśli są one podane kulturalnie, tak jak być powinny, to ma to na celu to, aby przyjemnie się wszystkim tu przebywało, w domyśle - zachęca do poprawiania samych siebie i nieustannego samodoskonalenia się 8) .
Na forum odzywaj się ile tylko możesz, to taka moja prośba :roll: . Jest wielu czytaczy, którzy się nigdy słowem nie odezwali, a tylko przychodzą, czytają i odchodzą. Oczywiście można i tak, ale najbardziej cieszy, jak widać na forum wiele ruchu ...

Btw. co rozumiesz przez "pisanie foniczne"?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Fri, 15. Feb 08, 16:18

ze słuchu
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 15. Feb 08, 22:35

Nauczyc sie polskiego ze sluchu, trudna sprawa. Zawsze probowalem nauczyc czegos moich amerykanskich przyjaciol ale bez efektu. Chyba trzeba miec w zylach polska krew :)

Co do kol. klarixa, pamietam gdy czytalem duzo forum za czasow x2 to nigdy by mi to przyszlo do glowy ze klarix nie jest Polakiem. Biiig respect ;)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Balbinka
Posts: 60
Joined: Fri, 24. Aug 07, 10:44
x3tc

Post by Balbinka » Tue, 19. Feb 08, 20:23

tak tak tak ???
ale mialy byc poznajmy sie a nie obgadywanie mnie ???
pisze ile moge i co mnie interesuje i wcale nie mam zamiaru przestawac gra mi sie podoba i tyle , tak wiec macie upierdliwa kobiete na forum i musicie sie ztym pogodzic albo forum zamknac hihihihihihihi.

a pozatym to tylko Stalowy cos napisal malenka wzmianke o sobie a reszta ?????? to co ?? nie ma przeszlosci , nie urodzili sie ?? takie internetowe duszki ??? hihihihi

pisac cos o sobie gdzie zyjecie co wam sie podoba ITP .

z powazaniwem Joanna.
w odleglych zakatkach galaktyki jest moj dom tam mnie szukaj .

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Tue, 19. Feb 08, 21:15

hej balbina
tutaj znajdziesz co nieco ;)

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=159451&start=0

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Tue, 19. Feb 08, 22:48

Balbinka wrote: takie internetowe duszki ???
Prawie :roll:

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 20. Feb 08, 18:16

Balbinka wrote:(...)a pozatym to tylko Stalowy cos napisal malenka wzmianke o sobie a reszta ?????? to co ?? nie ma przeszlosci , nie urodzili sie ?? takie internetowe duszki ??? (...).
Widzisz, jak słusznie zapodał sonen, o tym już się pisało i to dużo. Niby minęło parę lat, ale w tym czasie raczej niewiele się zmieniło, przynajmniej w moim przypadku. Zmieniłem miejsce pracy i jestem obecnie starszy (32 lata). Na forum byłem bodaj najwcześniej, jakieś 5,5 roku temu. Ale nie mam dość czasu, by pisać tutaj swój pełny życiorys ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Wed, 20. Feb 08, 22:43

No ja zarejestrowałem się w tym samym czasie co Sauron mam jeszcze 29 lat ;-) jestem informatykiem i obecnie zakochałem się w moim autku.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 16. Apr 09, 14:49

BQB, opowiedz jak tam Wasz związek się układa, to już ponad rok odkąd zakochałeś się w swoim autku :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Wed, 20. May 09, 14:57

Heh, wątek zeżarło??

Cóż.. w styczniu pracę zmieniłem, mam nadzieje na lepszą :)
Dowodzę armią xenonów (czyt. kompterów) w urzędzie miasta, gdzie mieszkam.

Pozdrawiam

LeWaR
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

Return to “Polskie / Polish Off Topic”